Android’e Super Mario Run Oyunu Geldi!

Android için Super Mario Run oyunu bugün yayınlandı. Super Mario Run, Android platformuna yeni özellikleri ile beraber geldi.

Nintendo, iOS platformunu kasıp kavuran oyunu Super Mario Run‘ı 24 Mart tarihinde Android platformu için de yayınlayacağını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Nintendo, Android oyuncularına bir sürpriz yaptı ve Android için Super Mario Run oyununu 1 gün önce yayınladı.

Android için Super Mario Run, kısmen ücretsiz!

Android Google Play Store’da ücretsiz indirime sunulan Super Mario Run oyununda, uygulama içi satın alma seçenekleri mevcut. Sonsuz koşu türündeki Super Mario Run’ı indirdiğinizde; 1. Dünya’da 1 ile 4. bölümleri ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Diğer dünyalara geçiş yapıp oynamaya devam etmek için ise belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

iOS için güncellenerek sürüm 2.0’a yükselen Super Mario Run, Android’e direkt yeni sürümü ile giriş yaptı. Ek olarak belirtmek gerekirse yeni Super Mario Run 2.0 sürümü ile oyuna yeni karakterler ekleniyor. Mario’nun sevilen karakteri Yoshi güncelleme ile Toad Rally bölümüne dahil ediliyor.

Super Mario Run 2.0 güncellemesi ile birlikte oynanışta da bir takım düzenlemeler yapılıyor. Aşağıdaki linke tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Android için Super Mario Run indir

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here