Android Nougat Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

Firmalar, Android 7.0 Nougat güncellemelerine başladı. İşte Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Samsung modelleri tam listesi!

Android Nougat Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri

Android ekosistemindeki ciddi yoğunluk sebebi ile firmalar, yeni güncellemeler konusunda ciddi anlamda geç kalıyorlar. Bu durum, Android 7.0 Nougat güncellemesi ile de kendini gösterdi. Samsung tarafında ise Android Nougat güncellemesini alacak modellerin listesi ile kullanıcılar tarafında beklenti oluşturuldu. Nitekim Samsung, ilk olarak Galaxy S7 ve S7 edge Android 7.0 güncellemesi ile başlangıç yapmış oldu. Sıra da diğer modeller var.

Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Samsung modelleri!

Android Nougat Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri

Yapılan açıklamaya göre bir dizi Samsung akıllı telefon ve tablet modeli, Android Nougat güncellemesi alacak. İşte Samsung’un Android 7 Nougat güncellemesi sunası beklenen modellerin listesi:

Galaxy A3 (2016 ve 2017)

Galaxy A5 (2016 ve 2017)

Galaxy A7 (2016 ve 2017)

Galaxy A8

Galaxy A9

Galaxy A9 Pro

Galaxy S6

Galaxy S6 Active

Galaxy S6 edge

Galaxy S6 edge+

Galaxy S7

Galaxy S7 edge

Galaxy S7 Active

Galaxy Note 5

Galaxy Tab S2

 

 Samsung Galaxy A3, A5 ve A7 (2017) Türkiye fiyatları

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.