Android İçin Super Mario Run, Mart Ayında Geliyor!

iOS platformuna gelerek mobil dünyada ses getiren Super Mario Run, mart ayında Android için yayınlanacak. İşte tüm detaylar!

Android İçin Super Mario Run

Nintendo‘nun en popüler ve efsane olmuş oyunu Mario, bilindiği gibi Super Mario Run ismi ile mobil oyun olarak iOS platformu için yayınlanmıştı. Yeni gelen bilgilere göre de Android platformu için Super Mario Run çıkış tarihi, mart 2017 olacak.

Super Mario Run mart’ta Android’e geliyor!

super mario run android

iOS platformunda yayınlandıktan sonra, sahte oyunların önüne geçmek için Nintendo, Google Play Store üzerinde Super Mario Run oyununu “ön kayıt yaptır” durumu ile yayınlamıştı. Şimdi de doğrudan Nintendo tarafından yapılan açıklama ile Super Mario Run’ın Andorid platformundaki çıkış tarihi, mart 2017 olarak açıklandı.

Lakin Nintendo, Super Mario Run Android çıkış tarihi için kesin bir gün telaffuz etmedi. Tahminler ise mart ayının ikinci haftası içerisinde yayınlanması doğrultusunda beliriyor.

Siz de destekleyen Android cihazına sahipseniz, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nintendo.zara adresi üzerinden, Super Mario Run için ön kayıt yaptırarak, oyun yayınlandığı vakit bildirim alarak indirme işlemine ilk anda başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here