Android için Apple Music Güncellendi!

Apple, Android için Apple Music uygulamasını güncelledi. İşte güncellenen Android Apple Music uygulaması ile ilgili detaylar!

Android için Apple Music

Apple’ın, hem iOS hem de Android ekosistemine sunduğu çevrimiçi müzik dinleme servisi Apple Music, Android tarafında 0.9.11 güncellemesini aldı. Yeni yayınlanan Android Apple Music 0.9.11 güncellemesi, temel olarak sorunların düzeltilmesi odağına sahip.

Ayrıca Bakınız: iPhone Fiyatları Yükseldi!

Android Apple Music uygulaması, 0.9.11 sürümüne yükseltildi!

Açıklanan bilgilere göre ilk olarak Android Apple Music 0.9.11 versiyonu, kullanıcıların müzik geçişleri sonrasında yaşadığı birkaç saniyelik çalmaya başlama gecikmesini ortadan kaldırıyor.

Android için Apple Music

Bununla beraber Android Apple Music 0.9.11 sürümü, temel olarak yaşanan bazı hataları düzeltirken, kararlılık iyileştirmesi de sunuyor.

An itibariyle Android Apple Music kullanıcıları, Google Play Store üzerinden uygulamalarını, Android için Apple Music 0.9.11 sürümüne yükseltebilirler.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.