Android için Apple Music Güncellendi!

Apple, Android için Apple Music uygulamasını güncelledi. İşte güncellenen Android Apple Music uygulaması ile ilgili detaylar!

Android için Apple Music

Apple’ın hem iOS hem de Android ekosistemine sunduğu çevrimiçi müzik dinleme servisi Apple Music, Android tarafında 0.9.11 sürümü ile birlikte güncellendi. Yeni yayınlanan Android Apple Music 0.9.11 sürüm numarasına sahip güncelleme ile birlikte, temel olarak sorunların düzeltilmesi odak kabul edilmiş gibi görünüyor.

Android Apple Music uygulaması, 0.9.11 sürümüne yükseltildi!

Android için Apple MusicAçıklanan bilgilere göre ilk olarak Android Apple Music 0.9.11 versiyonu, kullanıcıların müzik geçişleri sonrasında yaşadığı birkaç saniyelik çalmaya başlama gecikmesini ortadan kaldırıyor.

Bununla beraber Android Apple Music 0.9.11 sürümü, temel olarak yaşanan bazı hataları düzeltirken, kararlılık iyileştirmesi de sunuyor.

An itibariyle Android Apple Music kullanıcıları, Google Play Store üzerinden uygulamalarını, Android için Apple Music 0.9.11 sürümüne yükseltebilirler.

Apple’ın Spotify karşısındaki rekabete giriştiği çevrimiçi müzik dinleme servisine, öyle görünüyor ki tüm platformlar da kullanıcı dostu bir yapı kazandırılmaya çalışılıyor. Her ne kadar iOS ekosistemi içerisinde bu iki mobil uygulama arasında sıkı bir rekabet kendini gösterse de Apple, diğer platformlardan da kendi müzik dinleme servisine mümkün olduğu kadar fazla kullanıcı katmak ve rekabetteki öncü oyuncu rolünü edinmek istiyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here