Android için Apple Music 10 Milyon Barajını Geride Bıraktı!

Android için Apple Music, 10 milyon indirme barajını geride bıraktı. İşte Android için Apple Music uygulaması ile ilgili detaylar!

Android için Apple Music

Apple’ın çevrimiçi müzik dinleme servisi Apple Music, bilindiği gibi uzun süredir Android tarafında da kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumdaydı. Son olarak da Android için Apple Music, 10 milyon indirme barajını geride bıraktı.

Android için Apple Music 10 milyon indirmeyi geçti!

Spotify karşısında Apple tarafından rakip olarak sunulan Apple Music, iOS tarafında olduğu kadar Android tarafında da Apple tarafından sunulmuştu.

Android için Apple Music

Şimdiye kadar Android için Apple Music, Google Play Store üzerinde 5-10 milyon indirme barajı içerisindeydi. An itibariyle ise Android için Apple Music, 10-20 milyon indirme skalası arasında yer almaya başladı.

Google Play Store’da 10-20 milyon indirilen uygulamalar arasında yer almaya başlayan Android için Apple Music, ücretsiz indirilme ve 3 aylık ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Öyle görünüyor ki Android için Apple Music, Spotify karşısında iOS tarafında olduğu kadar Android tarafında da rekabetçiliği artırmaya devam edecek.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.