Android için Apple Music 10 Milyon Barajını Geride Bıraktı!

Android için Apple Music, 10 milyon indirme barajını geride bıraktı. İşte Android için Apple Music uygulaması ile ilgili detaylar!

Android için Apple Music

Apple’ın çevrimiçi müzik dinleme servisi Apple Music, bilindiği gibi uzun süredir Android tarafında da kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumdaydı. Son olarak da Android için Apple Music, 10 milyon indirme barajını geride bıraktı.

Android için Apple Music 10 milyon indirmeyi geçti!

Spotify karşısında Apple tarafından rakip olarak sunulan Apple Music, iOS tarafında olduğu kadar Android tarafında da Apple tarafından sunulmuştu.

Android için Apple Music

Şimdiye kadar Android için Apple Music, Google Play Store üzerinde 5-10 milyon indirme barajı içerisindeydi. An itibariyle ise Android için Apple Music, 10-20 milyon indirme skalası arasında yer almaya başladı.

Google Play Store’da 10-20 milyon indirilen uygulamalar arasında yer almaya başlayan Android için Apple Music, ücretsiz indirilme ve 3 aylık ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Öyle görünüyor ki Android için Apple Music, Spotify karşısında iOS tarafında olduğu kadar Android tarafında da rekabetçiliği artırmaya devam edecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here