Android 7.1’de iPhone 7 Sorunu Ortaya Çıktı!

Android 7.1 yüklü Google Pixel ve Google Pixel XL modellerinde, ilginç bir iPhone 7 kaynaklı sorun ortaya çıktı. İşte detaylar!

Android 7.1'de iPhone 7 Sorunu

Google’ın kendi ismini taşıyan yeni akıllı telefon modelleri Google Pixel ve Google Pixel XL modellerinde, ilginç bir iPhone 7 sorunu ortaya çıktı. Kullanıcılardan gelen şikayetlere göre, iPhone 7 modelinden gönderilen bir fotoğraf, Google Pixel ve Google Pixel XL üzerinde açıldığı zaman, Google Pixel ve Pixel XL’nin ekranı bozuluyor.

iPhone 7, Google Pixel’e sorun oluyor!

Ortaya çıkan bu sorunun, Google Pixel ve Google Pixel XL modelleriyle ilgili değil, Android 7.1 ile ilgili olduğu söyleniyor. Şu an sadece Google Pixel ve Google Pixel XL Android 7.1 taşıdığı için, bu cihazlar konuşuluyor.

Android 7.1'de iPhone 7 sorunu

android 7.1 de iphone 7 sorunu

Aktarılan sorunun detaylarına değinmek gerekirse, iPhone 7 veya iPhone 7 Plus modeli ile çekilen bir fotoğraf, herhangi bir uygulama aracılığıyla Google Pixel ve Pixel XL modellerine gönderildiğinde, Pixel’in ekranında ciddi bir bozulma meydana geliyor.

Şu an için söz konusu bu sorunun nedeni ve çözümü ile ilgili bir açıklama yapılmış değil. Lakin, bu sorunun temelinin, iOS 10’un Live Phone özelliğinden dolayı olduğu tahmin ediliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here