Android 7.0 Nougat Alacak Huawei Modelleri!

EMUI 5.0 ile birlikte Android 7.0 Nougat alacak Huawei modelleri açıklandı. İşte, Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Huawei modelleri!

Android 7.0 Nougat Alacak Huawei

Samsung ve LG tarafından Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili çalışmalar sürerkeni Huawei’nin de Android 7.0 Nougat güncellemesinin yol haritası ortaya çıktı. Buna göre 6 Huawei modelinin Android 7.0 Nougat güncellemesini EMUI 5.0 arayüzü ile birlikte alacağı kesinleşmiş oldu.

Android 7.0 güncellemesi alacak Huawei modelleri!

Android 7.0 Nougat Alacak Huawei Modelleri

Ortaya çıkan bilgilere göre, EMUI 5.0 ile birlikte Android 7.0 güncellemesi alacak Huawei modelleri; Huawei Mate 8, Huawei P9, Huawei P9 Plus, Huawei P9 lite, Huawei Nova ve Huawei Nova Plus olarak sıralanıyor. Güncelleme tarihi olarak da, kademeli olarak 2017 yılının ilk çeyreği işaret ediliyor.

Diğer yandan, Huawei P8 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili kesin bir bilgi ortaya çıkmış değil.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.