Anadolu Jet Galaxy Note 7 Uyarısı Yapmaya Devam Ediyor!

Patlayan ve yanan Galaxy Note 7 modelleri ile ilgili uyarılar, ülkemizde de devam ediyor. Anadolu Jet uçuşlarında Galaxy Note 7 uyarıları yapılıyor!

Anadolu Jet Galaxy Note 7

Bilindiği gibi Samsung, Galaxy Note 7 modelinde meydana gelen batarya sorunu nedeniyle geri çağırma işlemlerini sürdürürken, birçok ülkede Galaxy Note 7 cihazının uçuşlarda kullanımı ile ilgili uyarılar da yapılmaya devam ediliyor.

Ülkemizde de bu konuda, Anadolu Jet Galaxy Note 7 uyarılarını devam ettiriyor.

Anadolu Jet, Galaxy Note 7 ile ilgili uyarılarını sürdürüyor!

Galaxy Note 7

Bilindiği gibi Türk Hava Yollar, iç hatlar tarafındaki yoğun uçuşlarını Anadolu Jet bünyesinde sürdürüyor. Bu bağlamda Anadolu Jet, uçuşlarında Galaxy Note 7 ile ilgili uyarı anonsları yapmaya devam ediyor.

Buna göre Anadolu Jet, uçuşlarında Galaxy Note 7 modelinin kesinlikle açılamamasını, ek olarak cihaz üzerinde herhangi bir yanma belirtisi meydana gelirse, durumu görevlilere bildirmesi gerektiğini aktarıyor.

Öyle görünüyor ki Samsung, Galaxy Note 7 modellerinin değişimini tamamlayana kadar, dünya genelinde bu ve buna benzer uyarılar, özellikle uçaklarda yapılmaya devam edecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.