AMD, Overwatch ve Total War: Warhammer için Sürücü Yayınladı!

Overwatch ve Total War: Warhammer

Uzun süredir yeni ekran kartı mimarisi Polaris için beklentileri sürdüren AMD, Overwatch ve Total War: Warhammer oyunları için yeni bir güncelleme yayınladı.

Ayrıca Bakınız

Yeni AMD Polaris Mimarisi Detayları Paylaşıldı!

Overwatch ve Total War: Warhammer için güncelleme!

Overwatch ve Total War: Warhammer

Kısa bir süre önce yayınlanan AMD Radeon Software Crimson Edition 16.5.3 sürümü, belirtildiği gibi yeni satışa çıkan Overwatch ve Total War: Warhammer oyunlarına özel olarak iyileştirmeler sunmak adına yayınlandı.

Overwatch ve Total War: Warhammer

AMD ve Nvidia, yeni oyunlar için optimizasyon sunan bu ve buna benzer ekran kartı güncellemelerini sunmaya devam ediyor. Eğer, Overwatch ve Total War: Warhammer oyunlarını AMD kartlarınız üzerinde oynamayı düşünüyorsanız, güncellemeleri kontrol etmekte fayda var.

Overwatch ve Total War: Warhammer

Zira AMD Radeon Software Crimson Edition 16.5.3 sürümü ile özellikle fps noktasında kararklılık artırılmış olacak.

 

>> Peki siz, AMD Radeon Software Crimson Edition 16.5.3 sürümünü deneyimlediniz mi?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.