Amazon Türkiye İçin İlk Tarih Ortaya Çıktı!

Amazon Türkiye için ilk tarih ortaya atıldı. İşte "Amazon Türkiye'ye ne zaman gelecek?" sorusuna ilişkin ortaya çıkan ilk cevap!

Amazon

Amazon Türkiye yapılanması ile ilgili ilk açıklama geldi. Buna göre Amazon, Türkiye’deki çalışmalarına 2018 yılında başlamış olacak.

“Amazon Türkiye ne zaman açılıyor?” sorusuna ilk yanıt geldi!

Amazon’un Türkiye’deki yapılanmasına ilişkin daha önce domain yani alan adı ve yerel elektronik ticaret şirketleri ile ilgili görüşmeler yaptığına ilişkin ilk bilgilerden sonra bir süre sessizlik hakim olmuştu. Şimdi ise ilk tarih gündeme geldi.

Amazon

Bloomberg HT Koordinatörü Ali Çağatay tarafından Twitter üzerinden yapılan bir açıklamaya göre Amazon Türkiye, Temmuz 2018 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlayacak.

Diğer e-ticaret sitelerine de gönderme içeren bu tweet sonrasında, uzun zamandır ülkemizdeki Amazon haberleri, yeniden hareketlenmiş oldu. Bu tarihe ne zaman ve nasıl ulaşıldığı konusunda ise herhangi bir açıklama en azından şu an için mevcut değil.

Amazon Türkiye rekabeti artıracak!

Lakin ne yazık ki şu an için başka detaylar bulunmuyor. Bu konuda yaşanacak tüm gelişmeleri Haber Tekno internet haberleri kapsamında aktarmaya devam ediyor olacağız. Son olarak hatırlatmak gerekirse şu an Amazon Türkçe dil ve ücretsiz kargo hizmeti ile ülkemize hizmet vermeyi sürdürüyor.

Öyle görünüyor ki ülkemizdeki e-ticaret siteleri arasına mutlak suretle Amazon’un ismi de eklenmiş olacak. Oluşturacağı rekabet ile birlikte, en iyi gelişmenin kullanıcılar için olabileceğini söylemek mümkün.

Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi, siz de aşağıdaki yorumlar bölümünden ifade edebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here