Amazon Türkçe Dil ve Ücretsiz Kargo Hizmetine Başladı!

Amazon Almanya, ülkemiz için Türkçe dil ve ücretsiz kargo hizmeti sunmaya başladı. İşte Amazon Türkiye girişi ile ilgili detaylar!

amazon

Dünyanın en büyük internet alışveriş hizmeti sağlayan isimlerinden olan Amazon, henüz Amazon Türkiye aktivitesine başlamış değil. Lakin, Türkiye için Amazon alışverişlerine, önemli bir alternatif adım atıldı.

Amazon Almanya, Türkçe dil ve ücretsiz kargo imkanı sunuyor!

Amazon Türkçe

Amazon Almanya, kısa bir süre önce Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra, 49 dolar ve üzeri değerindeki alışveriş tutarlarında, ülkemize ücretsiz kargo imkanı sunmaya başladı.

Bunlarla beraber, Amazon Almanya tarafından gelen bilgilere göre, sadece amazon.de Türkçe olmakla kalmayıp, Türkiye’den gelen çağrılara ve yazılı iletişim isteklerine, Türkçe cevap verilecek.

https://www.amazon.de adresi üzerinden hizmet veren Amazon Almanya, Türkiye için de bir internet alışveriş hizmeti alternatifi haline gelmiş oldu. Bununla beraber amazon.com.tr adresi de, amazon.de adresine yönlendirmeye başlandı.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.