Alien: Covenant Fragmanı Yayınlandı!

Kısa bir süre önce ilk resmi Alien-Covenant fragmanı yayınlandı. İşte yeni yayınlanan ilk resmi Alien-Covenant filminin fragmanı!

Alien: Covenant

Yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Ridley Scott isminin oturduğu yeni bilim kurgu filmi Alien: Covenant için ilk yeni fragman kısa bir süre önce yayınlandı.

Alien: Covenant fragmanı yayınlandı!

Alien: Covenant Fragmanı

Covenant isimli gezegenin keşfi ve araştırması için görevlendirilen bir ekibin, gezegendeki yaşayacakları sıra dışı olayları konu olan ve bilim kurgu kategorisinde konumlandırılan Alien: Covenant filminin oyuncu kadrosunda; Michael Fassbender, Katherine Waterston ve James Franco isimleri öne çıkıyor.

Senaryo tarafında da Michael Green ve John Logan isimlerinin yer aldığı Alien: Covenant filmi, 2017’nin mayıs ayı itibariyle izleyiciler ile buluşacak.

İşte kısa bir süre önce yayınlanan ilk resmi Alien: Covenant fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.