Alfa Romeo 4C Üretim Videosu Yayınlandı!

Alfa Romeo markasının yeni otomobil modeli Alfa Romeo 4C üretim videosu yayınlandı. Yeni yayınlanan Alfa Romeo 4C üretim videosu ile spor otomobil üretim sürecine açıklık getiriliyor. İşte o video!

Alfa Romeo 4C Üretim Videosu

Alfa Romeo markası, ürettiği spor otomobil modelleri ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Bu bağlamda firma, Alfa Romeo 4C modeli için üretim videosu yayınladı ve otomobil meraklıları için iyi bir yaklaşım getirmiş oldu.

Alfa Romeo, en çok beğenilen spor otomobil modellerinden olan 4C için hazırladığı üretim videosu ile merak edilen birçok farklı soruya cevap getirmeyi amaçlıyor. Otomobil severler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşan bu video, firma için de iyi bir atılım olarak değerlendirildi. Zira üretim sürecinde nasıl bir yol izlendiği ve hangi noktalara dikkat edildiği, söz konusu videonun temel amaçları arasında yer alıyor.

Bu konu ile ilgili olarak daha önce de Aston Martin Vanquish Zagato Volante modeli dikkatleri üzerine toplamış ve spor otomobiller arasında kendine iyi bir yer etmeyi başarmıştı.

 

Alfa Romeo 4C Üretim Videosu

Alfa Romeo 4C modeli üretimi!

Alfa Romeo tarafından resmi olarak yayınlanan Alfa Romeo 4C üretim videosunu aşağıdaki bağlantı aracılığı ile izleyebilirsiniz. Ayrıca bu ve buna benzer haberler için otomobil haberleri bölümümüzü takip edebilirsiniz.

 

>> Yayınlanan Alfa Romeo 4C üretim videosu ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here