Albert Einstein Emoji Klavyesi: EinsteinMoji!

Ünlü teorik fizikçi Albert Einstein için en sonunda emoji klavyesi hazırlandı. İşte Albert Einstein emoji klavyesi ve detayları!

Albert Einstein Emoji

Günümüzde emoji kullanımı, iyiden iyiye kelimelerin yerini almaya başladı. Durumun böyle olması da birçok farklı emoji kavye setlerinin hazırlanmasına vesile oluyor. Bilim tarihinin unutulmaz isimlerinden olan teorik fizikçi Albert Einstein için da, geç de olsa bir emoji klavyesi hazırlandı ve yayınlandı.

Ayrıca Bakınız:

Albert Einstein emoji klavyesi: EinsteinMoji!

Albert Einstein Emoji Klavyesi: EinsteinMoji

EinsteinMoji ismi ile ile yayınlana yeni emoji klavyesi, ünlü teorik fizikçi Albert Einstein’ın hem kendi hem de özel olarak hazırlanan minyatürlerini içeriyor. Eğlence amaçlı hazırlanan Albert Einstein emoji klavyesi EinsteinMoji, hem iOS hem de Android mobil işletim sistemleri için yayınlanmış durumda.

AppMoji firması tarafından yayınlanan EinsteinMoji isimli Albert Einstein emoji klavyesi, iOS App Store tarafında 5.29TL dolar etiketi ile satışa çıkmışken, Android tarafında ise an itibariyle 6.19TL etiketi taşıyor.(4 Kasım 2016 itibariyle geçerli fiyatlandırma)

iOS için EinsteinMoji: https://itunes.apple.com/us/app/einsteinmoji-by-albert-einstein/id1169087279?mt=8

Android için EinsteinMoji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appmoji.einsteinmoji&hl=en

1. Albert Einstein Emoji Klavyesi: EinsteinMoji

Albert Einstein Emoji Klavyesi: EinsteinMoji

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here