Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En son akıllı telefon haberleri ve akıllı telefon inceleme, Haber Tekno'da! Mobil cihazlar arasındaki en popüler ürünlerden olan akıllı telefon modelleri, yeni çıkan akıllı telefonlar, incelemeler ve akıllı telefon karşılaştırmalarının tamamı, HaberTekno.com ile sizlerle buluşuyor! En doğru ve kapsamlı içerikleri ve haberleri takip edin, akıllı telefon incelemeleri ile yeni modelleri yakından tanıyın!

HTC U11 Plus

HTC U11 Plus Özellikleri İle İlgili Yeni Bilgiler Sızdırıldı!

HTC markasının önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlandığı yeni HTC U11 Plus özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler elde edildi!
Yeni Samsung Galaxy S8 Active

Yeni Samsung Galaxy S8 Active 600MHz Destekli Olabilir!

Samsung'un yeni bir Galaxy S8 Active modeli üzerinde çalıştığı daha ortaya çıktı. Üstelik bu model, 600MHz destekli olabilir!
Yeni Nokia 9 Görseli

Yeni Nokia 9 Görseli Sızdırıldı!

Nokia markasının yeni akıllı telefon modeli Nokia 9, kısa bir süre önce üretim yerinden sızdırıldı. İşte Nokia 9 sızıntısı!
Jeff Williams iPhone x

Apple, iPhone X Gecikmesi İçin Foxconn ile Görüşecek!

Apple'ın COO görevini üstlenen Jeff Williams, ay sonunda Tayvan'a giderek iPhone X üretimindeki gecikmelerle ilgili Foxconn ile görüşecek!
OnePlus 5T

OnePlus 5T Sızdırıldı!

Çinli OnePlus markasının yeni akıllı telefon modeli OnePlus 5T sızdırıldı. Yeni sızıntılarla OnePlus 5T tasarımı ve özellikleri ortaya çıkıyor!
Huawei Mate 10 Pro Kamerasının DxOMark Sonuçları

Huawei Mate 10 Pro Kamerasının DxOMark Sonuçları Yayınlandı!

Huawei'nin yeni akıllı telefon modeli Mate 10 Pro kamerasının, DxOMark tarafından yapılan testler sonucunda elde ettiği puan belli oldu!
HTC U11 Life

HTC U11 Life Özellikleri Sızdırıldı!

HTC'nin kısa bir süre sonra düzenleyeceği özel etkinlikte duyurması beklenen HTC U11 Life özellikleri sızdırıldı! işte tüm detaylar!
iPhone X Satışları

iPhone X Satışlarında Sorun Yaşanabilir!

Apple'ın kısa bir süre sonra satışa sunmaya hazırlandığı yeni iPhone X satışlarında sorun oluşturması muhtemel bilgiler ortaya çıktı!
Huawei Katlanabilir Akıllı Telefon

Huawei Katlanabilir Akıllı Telefon Üstünde Çalışıyor!

Çinli Huawei markası, yeni bir katlanabilir formlu akıllı telefon modeli üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Çıkış tarihi ise çok yakın!
HTC U11 modelleri

HTC U11 Plus Ne Zaman Tanıtılacak?

Bir süredir akıllardaki "HTC U11 Plus ne zaman tanıtılacak?" sorusuna, doğrudan HTC tarafından netlik kazandırılmış oldu!
3,790 Euro Fiyatlı iPhone X

3,790 Euro Fiyatlı iPhone X Modeli!

Eğer standart iPhone X fiyatı ile yeteri kadar dikkat çekici gelmiyorsa, 2950 avro değerindeki bu iPhone X modeli dikkatinizi çekebilir!
Galaxy Note8

Galaxy Note8 Talepleri Artıyor!

Samsung Galaxy Note8 satışları ve kullanıcıların ilgisi ile ilgili araştırma sonuçları yayınlandı. İşte Note8 satışlarının son durumu!
HTC U11 Plus

HTC U11 Plus Nasıl Olacak? İşte Görseller!

HTC U11 Plus modeline ait olduğu iddia edilen render görseller sızdırıldı. İşte "HTC U11 Plus nasıl olacak?" sorusunun cevabı!
Google Pixel 2 XL

Google’dan Pixel 2 Serisi İçin Güncelleme Garantisi!

Google, yeni akıllı telefon modelleri Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modelleri için güncelleme garantisi verdi! İşte detaylar!
BlackBerry Motion Bataryası

BlackBerry Motion Bataryası ile Çok İddialı!

BlackBerry Mobile tarafından, yeni BlackBerry Motion batarya ömrü ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. İşte o iddia ve detayları!

Öne Çıkan Haberler