Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En son akıllı telefon haberleri ve akıllı telefon inceleme, Haber Tekno'da! Mobil cihazlar arasındaki en popüler ürünlerden olan akıllı telefon modelleri, yeni çıkan akıllı telefonlar, incelemeler ve akıllı telefon karşılaştırmalarının tamamı, HaberTekno.com ile sizlerle buluşuyor! En doğru ve kapsamlı içerikleri ve haberleri takip edin, akıllı telefon incelemeleri ile yeni modelleri yakından tanıyın!

ilk iphone

Samsung’dan iPhone Kullanıcılarına Gönderme!

Samsung'dan iPhone kullanıcılarını kızdıracak yeni bir reklam geldi. İşte Samsung'un iPhone'u konu olan yeni reklam filmi!
iPhone X Ekran Yanma

Apple’dan iPhone X Ekran Yanma Sorunu Hakkında Açıklama!

Apple, iPhone X ekran yanma sorunu ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. İşte Apple'ın iPhone X ekran yanma sorununa ilişkin açıklaması!
Samsung Galaxy Note 8 Enterprise Edition

Galaxy Note 8 Enterprise Edition Modeli Satışa Sunuldu!

Samsung, kurumsal kullanım için özel olarak hazırladığı yeni Galaxy Note 8 Enterprise Edition modelini satışa sundu. İşte detaylar!
HTC U11 Life

Yeni Android One: HTC U11 Life! İşte Tüm Özellikleri!

HTC U11 Life modeli resmi olarak tanıtıldı. İşte yeni akıllı telefon modeli HTC U11 Life özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!
HTC U11+

Yeni HTC U11+ Duyuruldu!

HTC markasının yeni Android akıllı telefon modeli HTC U11+ duyuruldu. İşte yeni HTC U11+ özellikleri ve fiyatı ile ilgili detaylar!
iphone x modeli

iPhone X Aslında 2018 Yılında Duyurulacakmış!

Apple'ın bu yıl duyurduğu yeni iPhone X modeli, aslında 2018 yılında duyurulması yönünde planlanıyormuş. İşte tüm detaylar!
Razer Phone

Razer Phone Duyuruldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Razer Phone resmi olarak duyuruldu. Bir süredir merak edilen Razer Phone özellikleri ve fiyatı da resmi olarak açıklanmış oldu!
Galaxy Note8

Galaxy Note8 Donma Sorunu ile Gündemde!

Samsung'un güncel Note serisi akıllı telefon modeli Galaxy Note8 donma sorunu ile gündeme geldi. İşte yeni sorunla ilgili detaylar!
iphone x face id ikiz

iPhone X Face ID Özelliği İkizleri Birbirinden Ayırabiliyor mu?

Apple'ın iPhone X ile birlikte kullanıma sunduğu Face ID özelliği, ikizleri birbirinden ayırt edebiliyor mu? Durum beklendiği gibi değil!
Razer Phone

Razer Phone Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Razer markası tarafından tanıtılmaya hazırlanılan yeni Razer Phone teknik özellikleri, kısa bir süre önce detaylarıyla sızırıldı!
iphone x özellikleri

50 Yeni iPhone X Özelliği!

Apple'ın en dikkat çeken yeni iPhone modeli iPhone X özellikleri arasında, en önemli 50 detay dikkatleri üzerine topluyor!
iPhone X

Apple, iPhone X Taleplerini Artırmaya mı Çalışıyor?

Apple, iPhone X modeli için daha önce yapmadığı bir tanıtım stratejisi uyguluyor. Peki, iPhone X için yapılan bu farklı stratejinin temel nedeni ne?
Nokia 2

Nokia 2 Duyuruldu! İşte Tüm Özellikleri!

HMD Global tarafından yönetilen Nokia markasının yeni akıllı telefon modeli Nokia 2 duyuruldu. İşte Nokia 2 özellikleri ve fiyatı!
lg g6 android 8.0 oreo

LG G6 Android 8.0 Oreo ile Görüntülendi!

LG G6 modeli Android 8.0 Oreo işletim sistemi taşıyan hali ile görüntülendi. Yeni güncelleme test sürecinde yer alıyor olabilir!
Galaxy S9 ve galaxy s9+

Galaxy S9 Modeli İlk Kez Sızdırıldı!

Samsung'un 2018 yılında duyuracağı yeni Galaxy S9 modeli ilk kez sızdırıldı. İşte yeni Galaxy S9 sızıntısı ile ilgili detaylar!

Öne Çıkan Haberler