AirPods Ne Zaman Çıkacak? Tim Cook’tan Açıklama!

Tanıtılmasından üzün bir süre geçmesine rağmen AirPods satışa sunulmadı. Peki, AirPods ne zaman satışa sunulacak? Tim Cook'tan açıklama geldi!

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte duyurduğu yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods, uzun süredir bekleniyor ancak henüz satışa çıkmadı.

Bu uzun bekleyiş ile beraber, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcıları, doğrudan Apple CEO’su Tim Cook’a mail gönderdi ve Tim Cook’tan AirPods ne zaman çıkacak sorusuna yanıt geldi.

AirPods

AirPods ne zaman satışa sunulacak?

Tim Cook tarafından yazılan maile göre kablosuz kulaklık modeli AirPods’un, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde satışa sunulması için çalışmalarına devam ediliyor.

Tam olarak tarih verilmese de, anlaşılan o ki yeni Apple AirPods, 2017’nin ilk ayında Apple Store çerçevesine alınmış ve sevkiyatları başlamış olacak.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.