AirPods Apple Store’larda Satılmaya Başladı!

Apple'ın uzun zamandır beklenen kablosuz kulaklık modeli Apple AirPods, App Store üzerinden de satışa çıkartıldı. İşte detaylar!

AirPods

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte tanıtılan, Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods satışları, doğrudan Apple Store üzerinden de yapılmaya başlandı. Yaşanan gecikmelere karşın Apple, öyle görünüyor ki tedarik konusunda aynı gecikmeyi yaşatmamak adına ciddi çalışmalar sürdürüyor.

AirPods Apple Store’larda!

AirPods

Geride bıraktığımız günlerde Apple, uzun bir gecikmenin ardından AirPods modellerini internet sitesi üzerinden satın almaya açmıştı. Şimdi de kademeli olarak Apple AirPods modelleri App Store’lar üzerinden doğrudan satın alınabilecek. Ülkemizdeki Apple Store’lara ise, yılbaşından sonra gelmesi bekleniyor.

Tüm dünya genelinde ise AirPods siparişi veren kullanıcıların teslimatları, yılbaşı ile eksiksiz olarak tamamlanmış olacak.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.