9 Milyon Huawei P9 Satışı Yapıldı!

Çinli Huawei markası, akıllı telefon modelleri Huawei P9 satış miktarları ile ilgili detayları paylaştı. İşte Huawei P9 satışlarının detayları!

Huawei P9 Satışı

Çinli Huawei markasının popüler üst seviye akıllı telefon modeli Huawei P9 satışları ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı!

Huawei P9 satışları iyi gidiyor!

Huawei P9

Aslında, Eylül ayında Huawei P9 satışlarının 6 milyon barajını geride bıraktığına dair bilgiler ortaya çıkmıştı. Üzerinde çok geçmemişti ki şimdi ye Huawei P9 satışlarının 9 milyon barajını geride bıraktığı bilgileri aktarıldı.

Dünya çapında yapılan satışların baz alınarak 9 milyon adede ulaşıldığı söylenen Huawei P9 satış miktarlarının, artış göstermeye devam etmesi bekleniyor.

huawei p9 scarlett johansson

Öyle görünüyorki Leica işbirliği ve Scarlett Johansson gibi ünlü isimlerle yapılan reklam çalışmaları, Huawei P9 modeli için itici bir gün etkisi meydana getirmiş.

Hatırlatmak adına söz etmek gerekirse Huawei P9 özellikleri; 12MP çözünürlüğünde çift lensli arka kamera, 2.5GHz saat hızında 4 çekirdekli Kirin 955 mobil yonga seti, Mali,-T880 grafik birimi- 3GB RAM, 32GB dahili depolama alanı, 5.2-inç büyüklüğünde LCD ekran ve 3000mAh büyüklüğünde batarya olarak sıralanıyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.