80 Milyon Kişi, iPhone 7 Modeline Geçecek!

iPhone 7 satış miktarları ile ilgili analizler gelmeye başladı. Son gelen beklentiye göre 80 milyon iPhone kullanıcısı, iPhone 7 modeline geçebilir!

iPhone 7 satış kuyruğu

Akıllı telefon dünyasının merakla beklenen modellerinden olan yeni iPhone 7 ile ilgili satış beklentilerine dair detaylar da aktarılmaya başladı. Cowen Group analistinden yeni gelen bir detaya göre, hali hazırda iPhone kullanan 80 milyon kişi, iPhone 7 modeline geçiş yapabilir.

iPhone 7 satış beklentileri nasıl?

iphone 7 modeli

Cowen Group analistlerinden Timothy Arcuri tarafından yayınlanan bilgilere göre, Eylül 2016 tarihinde tanıtılacak ve Ekim 2016 başında satışa sunulması beklenen iPhone 7 modeli, mevcut iPhone kullanıcılarının geçişi ile beraber, satışa çıkmasının ardındaki ilk sektörde, yaklaşık 80 milyon adet satış gerçekleştirebilir.

80-milyon-kisi-iphone-7-modeline-gececek-haber-tekno-1

Daha önce de Apple CEO’su Tim Cook, yeni iPhone modellerinin(iPhone 7) çok heyecan verici yenilikler ile beraber geleceğini belirtmiş ve bu detay da satışların ve geçişlerin iPhone 7 modelinde daha yüksek olacağı çıkarımlarına sebep olmuştu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.