6-inç Boyutundaki Meizu M3 Max Görüntülendi!

Çinli Meizu'nun yeni akıllı telefon modeli Meizu M3 Max görüntüleri ortaya çıktı. İşte 6-inç boyutundaki Meizu M3 Max görüntüleri ve detayları!

Meizu M3 Max

Duyurduğu akıllı telefon modelleri ile dünyanın pek çok yerinde kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Meizu, yeni modeli Meizu M3 Max’i tanıtmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre önce ise Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni Meizu M3 Max görüntüleri sızdırıldı.

Meizu M3 Max görüntüleri sızdırıldı!

6-inç ekran boyutu ile phablet segmentinin en büyük ekrana sahip modellerinden olmaya hazırlanan Meizu M3 Max özellikleri ise aktarılan bilgilere göre; 4GB RAM ve 32GB dahili depolama olacak. Bununla beraber Meizu M3 Max, MediaTek yongaseti çözümünü kullanacak. MediaTek’in hangi yongasını kullanacağı ise henüz net olarak bilinmiyor.

Sızdırılan Meizu M3 Max görüntülerinde ise Meizu M3 Max’in, yekpare metal gövdeye ve çift arka kamera flaş desteğine sahip olduğu görülüyor. Bunula beraner, görüntülerden anlaşıldığı üzere M3 Max modeli, ön tarafta yer alan home butonu üzerinden parmak izi okuyucu özelliğini de kullanıcısına sunacak.

1. Meizu M3 Max

2. Meizu M3 Max

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.