5.5-inç Xiaomi Mi MIX Sızdırıldı!

Neredeyse çerçevesiz tasarımı ile dikkat çeken yeni akıllı telefon Xiaomi Mi MIX modelinin, 5.5-inç ekrana sahip modeli sızdırıldı!

5.5-inç Xiaomi Mi MIX

Geride bıraktığımız haftalarda duyurulan yeni Xiaomi Mi MIX modeli, çerçevesize yakın tasarımı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Çerçevesize yakın bir tasarımdan ötürü 6.4-inç ekrana kadar çıkılmış olan Xiaomi Mi MIX modelinin, daha küçük ekranlı modeli de sızdırıldı.

Daha küçük ekranlı Xiaomi Mi MIX!

5.5-inç ekrana sahip Xiaomi Mi MIX modeli olduğu iddia edilerek sızıdırlan yeni görüntüler, tasarım anlamında Xiaomi Mi MIX ile aynı, sadece daha küçük bir telefonu gözler önüne seriyor.

5.5-inç Xiaomi Mi MIX

Şu an için 5.5-inç Xiaomi Mi MIX modeline ait olduğu iddia edilerek sızdırılan görsellerin ne derece gerçeğe yakın olduğu bilinmiyor.

5.5-inç Xiaomi Mi MIX

Son olarak belirtmek gerekirse, teknik özellik anlamında iki Xiaomi Mi MIX modelinin de ay, sadece ekran ölçülerinin farklı olduğu dile getiriliyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.