3,790 Euro Fiyatlı iPhone X Modeli!

Eğer standart iPhone X fiyatı ile yeteri kadar dikkat çekici gelmiyorsa, 2950 avro değerindeki bu iPhone X modeli dikkatinizi çekebilir!

Henüz daha iPhone X satışları resmi olarak Apple tarafından başlatılmamış durumda iken, bilindiği gibi iPhone X Türkiye fiyatları resmi olarak açıklanmış ve satışlar için geri sayım başlamıştı. Ancak bu süreçte Apple’ın iPhone X modelinde kullandığı materyalleri ve fiyatlandırma politikasını yeterli bulmayan kullanıcılar için, Finnish markasının çok dikkat çekici bir seçeneği satışa çıkıyor: Altın kaplamalı ve elmas detaylı iPhone X!

3790 avro değerinde altın kaplama ve elmas detaylı iPhone X modeli!

3,790 Euro Fiyatlı iPhone X

Legend markası altında satışa sunulan özel tasarım iPhone X modelleri, sadece 256GB dahili depolama alanına sahip olan cihazlardan oluşuyor.

Karbon-fiber ve platin alaşımlardan 24 ve 18 ayar altın kaplamalı versiyonlara kadar birçok farklı tasarıma sahip ürünlerden oluşan koleksiyon hazırlayan firma, bunlarla da yetinmiyor.

0.2 karat büyüklüğünde kırmızı elmas ve 10 karat büyüktüğünün üstüne çıkan pırlanta taş detayları ile beraber hem tasarım anlayışını hem de fiyatlandırma politikasını zirveye taşıyan Legend, Apple’ın materyal seçimini beğenmeyen kimseler için en iyi konsept alternatiflerden olmuş gibi görünüyor.

3,790 Euro Fiyatlı iPhone X

Daha detaylı anlaşılması adına firmanın iPhone X versiyonlarının fiyatlandırmaları şu şekilde:

3,790 Euro Fiyatlı iPhone X

iPhone X Fusion Edition: 3390 avro

iPhone X Lu Edition: 3590 avro

iPhone X Classique Edition: 3290 avro

iPhone X Momentum Edition: 3790 avro

iPhone X Aurum Edition: 2950 avro

iPhone X Corium Edition: 3190 avro

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here