3 Farklı Oppo Find 9 Modeli Tanıtılabilir!

Oppo Find 9

Öne çıkan Android akıllı telefon ve aksesuar üretici firmalardan olan Oppo, yeni modeli Find 9 serisi ile müşterilerinin beğenisine çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak ise Oppo Find 9 modelleri ve çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıkartıldı.

Ayrıca Bakınız

Yeni iPhone 7 Kılıfları Ön Siparişe Açıldı!

3 farklı Oppo Find 9 modeli olacak!

Oppo Find 9

Çin kaynaklı sızıntı bir görsele göre Oppo Find 9, 6 Haziran 2016 tarihinde resmiyet kavuşacak. Bilindiği gibi uzun süredir Oppo Find 9 ile ilgili beklentiler devam ediyor ve iddialar da paralel olarak artış gösteriyor. Gelen bilgilere göre Oppo firması, 6 Haziran 2016 tarihinde 3 farklı Find 9 modeli tanıtacak. Açıklananlara göre ilk iki Oppo Find 9 modeli şu an Oppo Store stoklarına getirilmiş. Lakin, üçüncü varyasyon olan Oppo Find 9 ile ilgili ne bir bilgi ne de görsel sızdırılmadı. Durumun böyle olması da ihtimalleri düşürüyor.

Oppo Find 9 özellikleri!

Hatırlatmak gerekirse daha önce Oppo Find 9 GFXBench sonuçları ortaya çıkmıştı. Bu sonuçlara göre Oppo Find 9 özellikleri; 5.5-inç 1080p-Full HD- ekran, MediaTes Helio P10 yonga seti, 16MP ön ve 12MP arka kamera olarak sıralanıyordu. Oppo Find 9’un ön kamera çözünürlüğünün, arka kamera çözünürlüğüne nazaran daha yüksek tutulmuş olduğu dikkatlerden kaçmaz iken; 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanına sahip olacağı da aktarılıyor.

Elbette ki 3 farklı Oppo Find 9 modeli söylenirken, açıklanan bu özelliklerin hangi model isimli Find 9’a ait olacağı da bir diğer soru işareti oluyor. Öyle görünüyor ki Oppo tarafında Find 9 ile ilgili gelen bilgiler, ancak 6 Haziran 2016 tarihinde netleşmiş oalcak.

 

>> Oppo Find 9 ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl? Ülkemiz zarına bekliyor musunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.