3 Farklı Oppo Find 9 Modeli Tanıtılabilir!

Oppo Find 9

Öne çıkan Android akıllı telefon ve aksesuar üretici firmalardan olan Oppo, yeni modeli Find 9 serisi ile müşterilerinin beğenisine çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak ise Oppo Find 9 modelleri ve çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıkartıldı.

Ayrıca Bakınız

Yeni iPhone 7 Kılıfları Ön Siparişe Açıldı!

3 farklı Oppo Find 9 modeli olacak!

Oppo Find 9

Çin kaynaklı sızıntı bir görsele göre Oppo Find 9, 6 Haziran 2016 tarihinde resmiyet kavuşacak. Bilindiği gibi uzun süredir Oppo Find 9 ile ilgili beklentiler devam ediyor ve iddialar da paralel olarak artış gösteriyor. Gelen bilgilere göre Oppo firması, 6 Haziran 2016 tarihinde 3 farklı Find 9 modeli tanıtacak. Açıklananlara göre ilk iki Oppo Find 9 modeli şu an Oppo Store stoklarına getirilmiş. Lakin, üçüncü varyasyon olan Oppo Find 9 ile ilgili ne bir bilgi ne de görsel sızdırılmadı. Durumun böyle olması da ihtimalleri düşürüyor.

Oppo Find 9 özellikleri!

Hatırlatmak gerekirse daha önce Oppo Find 9 GFXBench sonuçları ortaya çıkmıştı. Bu sonuçlara göre Oppo Find 9 özellikleri; 5.5-inç 1080p-Full HD- ekran, MediaTes Helio P10 yonga seti, 16MP ön ve 12MP arka kamera olarak sıralanıyordu. Oppo Find 9’un ön kamera çözünürlüğünün, arka kamera çözünürlüğüne nazaran daha yüksek tutulmuş olduğu dikkatlerden kaçmaz iken; 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanına sahip olacağı da aktarılıyor.

Elbette ki 3 farklı Oppo Find 9 modeli söylenirken, açıklanan bu özelliklerin hangi model isimli Find 9’a ait olacağı da bir diğer soru işareti oluyor. Öyle görünüyor ki Oppo tarafında Find 9 ile ilgili gelen bilgiler, ancak 6 Haziran 2016 tarihinde netleşmiş oalcak.

 

>> Oppo Find 9 ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl? Ülkemiz zarına bekliyor musunuz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here