3 Farklı iPhone 8 Modeli Gelebilir!

Yeni gelen bilgilere göre Apple, 3 farklı iPhone 8 modeli hazırlıyor olabilir. İşte yeni Apple iPhone 8 detayları ile ilgili yaşanan gelişmeler!

iPhone 8

iPhone 8 beklentilerinin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin heyecanını baltalaması konuşuladursun, iPhone 8 haberleri gelemeye devam ediyor. Son olarak ortaya atılan bilgilere göre Apple, 3 farklı iPhone 8 modeli ile iPhone’un 10. yılını kutlayacak.

Apple’dan 3 farklı iPhone 8 hazırlığı!

iPhone 8

Apple ürünleri ile ilgili yaptığı tutarlı açıklamaları ile bilinen KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo, 2017 yılında duyurulacak iPhone 8 modeli ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Buna göre Apple, 3 farklı iPhone 8 modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

İlk iki modelin, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi LCD panel ve 4.7-inç-5.5-inç büyüklüğünde ekran taşıyacağını belirten Ming-Chi Kuo, bir diğer iPhone 8 modelinin OLED ekran teknolojisine sahip olacağını öne sürüyor. iPhone 8 için iddia edilen kavisli ekran detayının, söz konusu bu üçüncü modelde ortaya çıkması umuluyor.iPhone 8

“Premium” iPhone statüsünde yer alması beklenen bu üçüncü iPhone 8 modeli ile ilgili, net detaylar ortaya atılmış değil. Lakin, özellikle OLED ekran, renk seçeneği ve kamera detayı ile, diğer iPhone 8 modellerinden ayrılacağı düşünülüyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here