3 Farklı iPhone 8 Modeli Gelebilir!

Yeni gelen bilgilere göre Apple, 3 farklı iPhone 8 modeli hazırlıyor olabilir. İşte yeni Apple iPhone 8 detayları ile ilgili yaşanan gelişmeler!

iPhone 8

iPhone 8 beklentilerinin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin heyecanını baltalaması konuşuladursun, iPhone 8 haberleri gelemeye devam ediyor. Son olarak ortaya atılan bilgilere göre Apple, 3 farklı iPhone 8 modeli ile iPhone’un 10. yılını kutlayacak.

Apple’dan 3 farklı iPhone 8 hazırlığı!

iPhone 8

Apple ürünleri ile ilgili yaptığı tutarlı açıklamaları ile bilinen KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo, 2017 yılında duyurulacak iPhone 8 modeli ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Buna göre Apple, 3 farklı iPhone 8 modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

İlk iki modelin, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi LCD panel ve 4.7-inç-5.5-inç büyüklüğünde ekran taşıyacağını belirten Ming-Chi Kuo, bir diğer iPhone 8 modelinin OLED ekran iPhone 8

“Premium” iPhone statüsünde yer alması beklenen bu üçüncü iPhone 8 modeli ile ilgili, net detaylar ortaya atılmış değil. Lakin, özellikle OLED ekran, renk seçeneği ve kamera detayı ile, diğer iPhone 8 modellerinden ayrılacağı düşünülüyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.