3 Farklı iPhone 7 Modeli Üretimi Başladı!

3 Farklı iPhone 7

Çin tarafından kısa bir süre önce gelen bilgiye göre iPhone 7 modellerinin üretimine başlandı. Aktarılanlara göre 3 farklı iPhone 7 modeli olacak!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Kasası Görüntülendi!

3 farklı iPhone 7 modeli gelebilir!

Çin’den aktarılan bilgilere göre Apple, bu yıl 3 farklı iPhone 7 modeli tanıtacak. Bu modeller; iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Plus Premium ya da iPhone 7 Pro isimlendirmesine sahip olacak.

iPhone 7 Çizimleri

Çin’den gelen bu bilgilere ek olarak iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilecek yeni iPhone modelinde; 12MP çözünürlüklü çift kamera, optik görüntü sabitleme teknolojisi ve daha önce dile getirilmeyen 2x ya da 3x optik zoom yeteneği bulunacak.

Daha önce iPhone 7 ile ilgili gelen bilgiler de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilecek modelin, özellikle kamera ve Smart Connector destekli aksesuar konusunda büyük farklılık sunacağı yönündeydi. Çin’den yeni gelen 3 farklı iPhone 7 modeli ve üretiminin başlandığı haberi de daha önce gelen sızıntı bilgilerle örtüşüyor.

Öyle görünüyor ki Apple, yeni nesil iPhone 7 modellerinde tasarımdan çok kamera noktasında büyük değişiklikler sunmayı düşünmüş. Önümüzdeki günlerde üretimin başlamasıyla, daha net sızıntılar ile karşılaşma ihtimalleri artış gösterecektir.

 

>> iPhone 7 modelleri ile ilgili siz nasıl bir beklenti içindesiniz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.