3 Farklı iPhone 7

Çin tarafından kısa bir süre önce gelen bilgiye göre iPhone 7 modellerinin üretimine başlandı. Aktarılanlara göre 3 farklı iPhone 7 modeli olacak!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Kasası Görüntülendi!

3 farklı iPhone 7 modeli gelebilir!

Çin’den aktarılan bilgilere göre Apple, bu yıl 3 farklı iPhone 7 modeli tanıtacak. Bu modeller; iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Plus Premium ya da iPhone 7 Pro isimlendirmesine sahip olacak.

iPhone 7 Çizimleri

Çin’den gelen bu bilgilere ek olarak iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilecek yeni iPhone modelinde; 12MP çözünürlüklü çift kamera, optik görüntü sabitleme teknolojisi ve daha önce dile getirilmeyen 2x ya da 3x optik zoom yeteneği bulunacak.

Daha önce iPhone 7 ile ilgili gelen bilgiler de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilecek modelin, özellikle kamera ve Smart Connector destekli aksesuar konusunda büyük farklılık sunacağı yönündeydi. Çin’den yeni gelen 3 farklı iPhone 7 modeli ve üretiminin başlandığı haberi de daha önce gelen sızıntı bilgilerle örtüşüyor.

Öyle görünüyor ki Apple, yeni nesil iPhone 7 modellerinde tasarımdan çok kamera noktasında büyük değişiklikler sunmayı düşünmüş. Önümüzdeki günlerde üretimin başlamasıyla, daha net sızıntılar ile karşılaşma ihtimalleri artış gösterecektir.

 

>> iPhone 7 modelleri ile ilgili siz nasıl bir beklenti içindesiniz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here