2018 Yılında 3 Farklı Google Pixel 3 Modeli Gelebilir!

Yeni ortaya çıkan bir bilgiye göre Google, 3 farklı Google Pixel 3 modeli üstünde çalışıyor. İşte Pixel 3 ile ilgili detaylar!

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleri

Henüz daha Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin satışları yeni başlamış durumda iken, 2018 yılında duyurulacak olan Pixel 3 modelleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Bu göre Google, 2018 yılında duyurmak üzere 3 farklı Google Pixel 3 modeli üzerinde çalışmalar yapıyor olabilir.

2018’de 3 farklı Google Pixel 3 duyurulabilir!

Kod satır araları arasındaki detaylardan elde edilen bilgilere göre Google, “crosshatch”, “albacore” ve “blueline” kod isimleri ile üç farklı mobil cihaz üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. 2018 yılında duyurulacak olan yeni akıllı telefon modellerine atıfta bulunduğu iddia edilen bu kod isimlerinin, Google’da strateji değişimi yaşatacağı da aktarılıyor.

Google Pixel 3 modelleri kod isimleri

İki farklı Pixel 3 modeli ile devam serisi oluşturmayı planlayan Google, bir diğer Premium model ile farklı bir strateji tercihinde bulunacak gibi görünüyor. Aslında bu sistemi daha net açıklamak adına iyi de bir örnek bulunuyor. Zira Apple’ın bu yıl uyguladığı yeni iPhone stratejisi de tam manasıyla böyle bir çalışmayı yansıtıyor.

Elbette ki şu an için net bir çıkarımda bulunmak için çok erken bir zaman. Lakin 2018 yılının ilk ayları itibariyle bu konuda daha net bilgiler gündeme gelmeye başlayacak gibi görünüyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here