2017 Yılında En Çok İndirilen 10 Yabancı Dizi!

2017 yılında birçok yabancı dizi milyonlarca izleyiciye ulaştı. En çok da torrent üzerinden indirilen en iyi yabancı diziler, büyük kitlelere erişti. Kısa bir süre önce de en çok indirilen diziler açıklandı. İşte 2017'nin en çok indirilen 10 yabancı dizi listesi ve detayları!

2017 en çok izlenen yabancı diziler

Yabancı diziler, 2017 yılında sinema dünyasından çok daha öne çıkmayı başarmış gibi görünüyor. Keza korsan indirme oranları da 2017’de yabancı dizi indirmelerinin büyüklüğüne işaret oluyor. Kısa bir süre önce de 2017’de en çok indirilen yabancı diziler yani korsan olarak en çok izlenen yabancı diziler listesi yayınlandı.

Söz konusu bu liste kapsamında, yabancı dizi önerileri 2017 içerikleri ile örtüşen diziler bulunuyor. Dolayısıyla 2017 yılında en çok indirilen diziler, birçok izleyici için öneri listesi haline de gelmiş durumda.

2017’nin en çok izlenen yabancı dizileri listesi!

2017 en çok izlenen dizi game of thrones

Torrent ile ilgili içerikler barındıran bir internet sitesi tarafından kısa bir süre önce yayınlanan 2017 listesi, yıl boyunca çok sık ismi geçen dizilerden oluşuyor. Şu an için en iyi yabancı diziler sıralaması kapsamında yer alan örnekleri barındıran listenin başında, şaşırtıcı olmayan bir şekilde Game of Throne yani Taht Oyunları yer alıyor. Daha önce de Haber Tekno olarak “Game of Throne Jon Snow Teorileri” içeriğini yayınlamıştık.

2017 en çok izlenen yabancı dizi the walking dead

Listenini ikinci sırasında ise The Walking dead yabancı dizisi yer alıyor. Uzun süredir hız kesmeden yoluna devam eden bu dizi, gündemde kalmaya devam ediyor. Listeye geçmeden önce belirtmek gerekirse en iyi yabancı diziler IMDb listesi ile de benzerlik gösteriyor.

2017’de en çok izlenen 10 yabancı dizi sıralaması

  1. Game of Thrones
  2. The Walking Dead
  3. The Flash
  4. The Big Bang Theory
  5. Rick and Morty
  6. Prison Break
  7. Sherlock
  8. Vikings
  9. Suits
  10. Arrow

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here