2017 Yılında 4 Farklı Nokia Modeli Duyurulabilir!

2017 yılında Android akıllı telefon modelleri ile birlikte geri dönemsi bekleniyor. Yeni gelen bilgilere göre de 2017 yılında 4 Nokia modeli olacak!

Nokia Android

Bir dönemlerde cep telefonu denildiği zaman ilk akla gelen isim olan Nokia, uzun bir aradan sonra Android mobil işletim sistemi taşıyan yeni akıllı telefon modelleri ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda, yeni gelen bilgilere göre 2017 yılında dört farklı Nokia akıllı telefon modeli duyurulacak.

Dört farklı Nokia modeli 2017’de duyurulacak!

Nokia

HMD Global şirketi adı altında yeniden piyasalarda yer almaya başlayacak olan Nokia, son dönemlerde de sızıntılara konu olan Nokia P ve Nokia D1C modelleri ile gündeme geliyor.

Daha şimdiden 2 farklı Android akıllı telefon modeli gündeme gelişkin, Digitimes tarafından aktarılan yeni bilgilere göre 2017 yılında dört ayrı Nokia markasını taşıyan Android akıllı telefon hazırlanıyor.

Şu an için bahsi geçen bu 4 farklı Nokia markasını taşıyacak akıllı telefon modelinin hangi segmentte yer alacağı bilinmiyor. Lakin, en az 1 tanesinin tepe model olacağı ve önde gelen markalarla rekabete geçeceği düşünülüyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.