2017 Yılında 4 Farklı Nokia Modeli Duyurulabilir!

2017 yılında Android akıllı telefon modelleri ile birlikte geri dönemsi bekleniyor. Yeni gelen bilgilere göre de 2017 yılında 4 Nokia modeli olacak!

Nokia Android

Bir dönemlerde cep telefonu denildiği zaman ilk akla gelen isim olan Nokia, uzun bir aradan sonra Android mobil işletim sistemi taşıyan yeni akıllı telefon modelleri ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda, yeni gelen bilgilere göre 2017 yılında dört farklı Nokia akıllı telefon modeli duyurulacak.

Dört farklı Nokia modeli 2017’de duyurulacak!

Nokia

HMD Global şirketi adı altında yeniden piyasalarda yer almaya başlayacak olan Nokia, son dönemlerde de sızıntılara konu olan Nokia P ve Nokia D1C modelleri ile gündeme geliyor.

Daha şimdiden 2 farklı Android akıllı telefon modeli gündeme gelişkin, Digitimes tarafından aktarılan yeni bilgilere göre 2017 yılında dört ayrı Nokia markasını taşıyan Android akıllı telefon hazırlanıyor.

Şu an için bahsi geçen bu 4 farklı Nokia markasını taşıyacak akıllı telefon modelinin hangi segmentte yer alacağı bilinmiyor. Lakin, en az 1 tanesinin tepe model olacağı ve önde gelen markalarla rekabete geçeceği düşünülüyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here