2017’nin En İyi Ekranlı 10 Akıllı Telefon Modeli!

2017 yılında duyurulan akıllı telefon modelleri arasında, en çok ekran detayı öne çıkmayı başarmış oldu. Farklı ekran teknolojileri ile öne çıkan 2017'nin en iyi ekranlı akıllı telefonları listesinin detayları, haberimizde yer alıyor!

2017'nin En İyi Ekranlı 10 Akıllı Telefonu

2017 yeni telefonlar için önemli bir yıl oldu. Akıllı telefon tasarımlarının çerçevesize yakın anlayışa geçiş yapması ile birlikte, ekran boyutları ve ekran teknolojisi daha da önemli bir hale geldi. Bu bağlamda 2017’de duyurulan ve en iyi ekrana sahip olan akıllı telefon modellerini de HaberTekno olarak bir araya getirdik.

2017’nin ekranı en iyi akıllı telefon sıralaması kapsamında, birçok farklı markanın öne çıkan akıllı telefon modelleri yer alıyor.

2017 yılının en iyi ekrana sahip 10 telefon modeli ve detayları!

Söz konusu listenin bir araya getirilmesi sürecinde; renk doğruluğu, güneş altında okunabilirlik seviyesi, maksimum parlaklık ve kontrast değeri gibi konu başlıklarında elde edilen puanlar kıstas haline getirildi. Böylece net bir şekilde sıralama yapmak mümkün hale gelmiş oldu.

akıllı telefon ekran teknolojileri 2017

Samsung Galaxy Note 8 ekranı

Samsung Galaxy Note8 ekranı, 6.3-inç büyüklüğünde ve 1440p+ çözünürlüğünde AMOLED ekran teknolojisi ile öne çıkıyor.

Samsung Galaxy Note 8 ekranı

Güneş altında okunabilirlik: 4.15

Renk doğruluğu: 3.1

Parlaklık: 647

Kontrast: Sonsuz

Listenin devamı için sonraki sayfalarla devam edebilirsiniz.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

2 Yorum