2017’nin En İyi Cosplay Modelleri

2017 yılında birçok cosplay örneği paylaşıldı. İşte 2017 yılının en çok dikkat çeken ve en çok beğenilen cosplay örnekleri!

Cosplay

Cosplay çalışmaları 2017 yılında da popüler bir şekilde gelişim gösterdi. Cosplayer olarak birçok önemli örneği ortaya koyan kişiler hem sinema hem de oyun dünyasındaki önemli karakterleri canlandırarak büyük beğeni topladı. Her ne kadar daha çok kadın cosplayer örnekleri ile karşılaşılıyor olsa da birçok erkek cosplayer da iyi örnekler ile ortaya çıkıyor.

2017 yılı boyunca binlerce cosplay paylaşıldı ve dünyanın çok farklı bölümlerinden ilgi ile karşılandı. Kimi zaman sinema ve oyun etkinliklerinde kimi zaman da sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen birçok farklı örnek, aralarından en iyileri ile bu listede bir araya geliyor. En iyi örneklere değinmeden önce hatırlatmak gerekirse bilmeyen okurlarımız için daha önce “Cosplay nedir?” konu başlıklı bir makale yayınlamış ve bilinmesi gereken detayları aktarmıştı.

Detaylı bilgileri ve çeşitli örnekleri söz konusu makaleden öğrenebilirsiniz. Burada da kısa bir açıklama yapmak gerekirse sinema, oyun ve çizgi roman gibi karakterleri makyaj ve kostümler ile canlandırma olayına verilen isimdir ve bu işlemi yapan kimselere cosplayer ismi verilir.

İşte 2017’nin en iyi cosplay örnekleri!

100’den fazla öne çıkan görsel içinde birçok önemli çizgi roman, sinema, TV dizisi ve video oyun karakteri canlandırılıyor ve oldukça başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here