2017 Bentley Mulsanne First Edition Göz Doldurdu!

2017 Bentley Mulsanne First Edition

Bentley’in yeni amiral gemisi 2017 Mulsanne First Edition, en ufak detaylarına kadar cazibenin son noktasını yansıtmayı amaçlamışa benziyor. Araç içi detaylarında, özellikle yolcu koltuğu tarafında her türlü konfor detayı kullanılmaktan geri durulmamış. 2017 Bentley Mulsanne First Edition sahibi olmak ise, öyle görünüyor ki hiç kolay olmayacak!

Yeni 2017 Bentley Mulsanne First Edition!

Bentley Mulsanne First Edition

Açıklanan bilgilere göre 2017 Bentley Mulsanne First Edition, sadece 50 adet üretilecek. Dolayısıyla 2017 Bentley Mulsanne First Edition sahibi olmak isteyen kimseler, hem hızlı hem de cömert olmak zorunda kalacak.

Aracın sürücü bölümü, teknolojiyi takip eden detayları da barındırıyor. Lakin, 2017 Bentley Mulsanne First Edition’ın en dikkat çeken noktası, ahşap kaplamalarının 350 yıllık İngiliz ceviz ağacından yapılmış olması. Nitekim 2017 Bentley Mulsanne First Edition, sahibine nadir bir deneyim sunabiliyor.

Şu an için yeni 2017 Bentley amiral gemi aracının ücretlendirmesi ile ilgili detaylar yer almıyor.

2017 Bentley Mulsanne First Edition foto galerisi!

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.