2017 Avrupa Mobil İnternet Kullanım Analizleri Yayınlandı!

Avrupa'daki 2017 mobil internet kullanımları ile ilgili analiz sonuçları yayınlandı. Avrupa'daki mobil internet kullanımı artıyor!

2017 Avrupa Mobil İnternet Kullanım

Avrupa ülkelerinin 2017 yılında kullandıkları mobil internet ortalamaları ile ilgili yapılan analiz sonuçları yayınlandı. Buna göre kullanımlarda artış kendini gösteriyor.

2017 Avrupa mobil internet kullanım detayları yayınlandı!

GlobalData tarafından yapılan analizlerin sonucuna göre 2017 kapsamında Avrupa’nın aylık ortalama mobil internet kullanım seviyesi, 2,4 GB olarak kendini gösteriyor.

Toplamda 14 farklı ülkenin 2017 yılındaki mobil internet kullanımlarını içeren yeni analiz sonuçlarında, en çok internet kullanım ortalaması Finlandiya’da bulunuyor. Buna göre 2017 yılında Finlandiya’daki aylık mobil internet kullanım oranı, 13,3 GB seviyesine kadar ulaşmış durumda. Hemen ardındaki ülke ise Avusturya oluyor. Avusturya’daki kullanıcıların aylık ortalaması ise 5,7 GB seviyesinde yer alıyor.

2017 Avrupa Mobil İnternet Kullanım

Diğer ülkelerin 2017’deki aylık bazlı ortalama mobil internet kullanım oranları ise 4 GB seviyesinin altında kalıyor.

Yapılan bu analiz kapsamında ülkemiz yer almıyor. Dolayısıyla en azından şu an için uluslararası arenada yapılan çalışmaların 2017 oranlarında, Türkiye’nin mobil internet kullanım detayları netleşmiş değil. Bu konudaki yeni gelişmelere internet haberleri kapsamında yer veriyor olacağız.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here