Haber Tekno Sosyal Medya

2016 Moto X Modüler Tasarım ile Gelebilir!

2016 Moto X Modüler

Akıllı Telefon Haberleri, İncelemeleri

2016 Moto X Modüler Tasarım ile Gelebilir!

Ülkemizde olmasa da popüler telefonlardan olan Moto X tasarım olarak LG G5 gibi modüler olabilir. işte 2016 Moto X tasarımı ile ilgili detaylar!

Modüler telefon konseptine, öyle görünüyor ki 2016 Moto X modeli de dahil olmaya hazırlanıyor. Zira gelen bilgilere göre 4. nesil olacak 2016 Moto X tasarımı, LG G5’te olduğu gibi modüler yapıya sahip olacak!

2016 Moto X modüler tasarım ile gelebilir!

Aktarılan bilgilere göre yeni 2016 Moto X, iPad Pro modelinde yer alan connector benzeri pinli bir yapı ile modüler tasarım anlayışını yansıtacak. Metal gövdeye sahip olacağı aktarılan yeni 2016 Moto X, modüler yapısı ile stereo hoparlör, optik yakınlaştırma ve  harici flaş, geniş açılı lens ve projektör gibi modüler yapıları ile ürünler sunabilir.

2016 Moto X

16 pinli Amps yapısı ile 2016 Moto X, söylenenlere göre yekpare yapısıyla modüler yapıyı bir araya getirebilecek. Yani LG G5 tasarımda olduğu gibi, modüler aksesuarlar cihazın içine takılmayacak. Bu bağlamda Moto X Amps modüler yapısının, tıpkı Apple Smart Connector yapısı gibi olacağı söylenebilir.

 

>> Yeni 2016 Moto X modüler yapısı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

 

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri, İncelemeleri

Üste çık