2016 Moto X Modüler Tasarım ile Gelebilir!

2016 Moto X Modüler

Modüler telefon konseptine, öyle görünüyor ki 2016 Moto X modeli de dahil olmaya hazırlanıyor. Zira gelen bilgilere göre 4. nesil olacak 2016 Moto X tasarımı, LG G5’te olduğu gibi modüler yapıya sahip olacak!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Tasarımı, iPhone 6s Serisine Benzeyebilir!

2016 Moto X modüler tasarım ile gelebilir!

Aktarılan bilgilere göre yeni 2016 Moto X, iPad Pro modelinde yer alan connector benzeri pinli bir yapı ile modüler tasarım anlayışını yansıtacak. Metal gövdeye sahip olacağı aktarılan yeni 2016 Moto X, modüler yapısı ile stereo hoparlör, optik yakınlaştırma ve  harici flaş, geniş açılı lens ve projektör gibi modüler yapıları ile ürünler sunabilir.

2016 Moto X

16 pinli Amps yapısı ile 2016 Moto X, söylenenlere göre yekpare yapısıyla modüler yapıyı bir araya getirebilecek. Yani LG G5 tasarımda olduğu gibi, modüler aksesuarlar cihazın içine takılmayacak. Bu bağlamda Moto X Amps modüler yapısının, tıpkı Apple Smart Connector yapısı gibi olacağı söylenebilir.

 

>> Yeni 2016 Moto X modüler yapısı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.