2016’da Huawei 100 Milyon Akıllı Telefon Satışı Yaptı!

Akıllı telefon satış rakamları ile mutlu olan markalar arasında Huawei ismi de yer almaya başladı. 2016'da Huawei 100 milyon cihaz satışı yaptı!

Huawei 100 Milyon Akıllı Telefon Satışı

2016 yılının tamamlanmasına birkaç ay kala Huawei markası, akıllı telefon beklentilerini önceden tamamlayan isimlerden olmayı başardı.

Gelen bilgilere göre 2016 yılının bitmesine birkaç ay kala Huawei, 100 milyon akıllı telefon sevkiyat barajına ulaşmış oldu.

Huawei akıllı telefon satışları yolunda gidiyor!

Huawei 100 Milyon Akıllı Telefon

Açıklanan bilgilere göre değerlendirmek gerekirse, Huawei akıllı telefon sevkiyatlarında Huawei Honor 8 ve Huawei P9 önemli bir yere sahip.

Bunlarla birlikte, 2016 yılı tamamlanmadan satışa sunulacak olan yeni Huawei Mate 9 modeli ile birlikte Huawei akıllı telefon satışlarının daha da artması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.