Samsung, 200 Yolcuya Galaxy Note8 Hediye Etti!

Samsung, İspanya'daki bir iç hat seferinde 200 adet Galaxy Note8 hediye etti. İşte Samsung İspanya'nın Note8 organizasyonu!

Galaxy Note8 hediye

Iberia Airlines’ın IB0513 sefer sayılı La Coruña – Madrid Barajas uçışuna katılan tam 200 yolcu, sadece gitmek istedikleri noktaya ulaşmakla kalmayıp, üstüne birer adet Galaxy Note8 ile birlikte iniş yapmış oldular. Samsung İspanya tarafından gerçekleştirilen bu organizasyon, yolcular tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.

Samsung 200 tane Galaxy Note8 hediye etti!

Belirtildiği gibi Iberia Airlines’ın yolcuları, uçuş sırasında dikkat çeken bir sürpriz ile karşılaştı. Samsung İspanya ve Iberia Airlines işbirliği ile gerçekleştirilen bu organizasyonda 200 yolcuya, Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy Note8 dağıtıldı.

Galaxy Note8 hediye

Elbette ki Samsung tarafından düzenlenen bu organizasyon, global bir çalışma değil. Sadece İspanya’da düzenlenen bu uygulama ile birlikte kullanıcılara, Galaxy Note8 modelinin Note 7 modelindeki patlama sorunundan çok uzakta olduğu izlenimi verilmeye çalışıldı.

Bilindiği gibi geçtiğimiz sene ortaya çıkan Galaxy Note 7 patlama olayı sonrasında, global olarak birçok havayolu şirketi, uçuşlarına Galaxy Note 7 ile binilmesine izin vermiyordu. Hatta Note 7 ile uçağa binenlere hapis ve para cezası uygulama örnekleriyle de karşı karşıya kalınmıştı. Öyle ki bu olay, 2016 yılının en büyük teknoloji skandalları arasında bile yet etmişti. Uzun bir süre devam eden bu Note 7 yasağı uygulaması ile Samsung’un imajının zedelenmesi, buna benzer farklı etkinlikler ile tazelenmeye çalışıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here