15 Temmuz 2018’de İnternet Kullanımı için Firmalardan Hediyeler Geliyor!

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

2018 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamaları kapsamında GSM operatörleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, kullanıcılarına hediye internet ve konuşma paketleri verecek. Hem mobil hem de ev interneti tarafında kullanıcılar, çeşitli hediyeler ile bedava internet ve görüşme edinebilecekler.

15 Temmuz’da internet bedava mı olacak?

Öncelikle belirtmek gerekirse her GSM operatörünün, farklı hediyeleri olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu operatörler arasında şu an için Türk Telekom ve Turkcell açıklamalar yapmış durumda. Buna göre açıklanan bilgiler dahilinde verilecek hediyeler aşağıdaki listelerdeki gibi bir araya geliyor.

Türk Telekom

  • 1 GB internet
  • 5000 SMS
  • Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma
  • Türk Telekom ev internetinde internet kullanımında AKN dahil edilmeyecek

Turkcell

  • Turkcell Wi-Fi noktalarından ücretsiz internet erişimi

Vodafone

Şu an için Vodafone tarafından hediyeler ile ilgili bir açıklama yapılmış değil. Resmi duyuruların yapılması halinde, detayları güncel bir şekilde aktarıyor olacağız. Şimdilik ülkemizdeki 3 büyük firmadan ikisi, kullanıcılarının 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü çeşitli hediyeler ile birlikte kutlamış oldu.

Son olarak firmalar tarafından verilen bu hediyelerin, 15 Temmuz 00:00 ve 23:59 saatleri arasında geçerli olacağını da hatırlatmakta fayda. Verilen ücretsiz kullanım haklarını denemeye başlamadan önce, bu aralığa dikkat etmekte fayda var. Firmaların bu konuda bilgilendiri SMS’ler göndermesi de kuvvetle muhtemel yapılacak bir çalışma olacaktır.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here