Haber Tekno Sosyal Medya

15 inç MacBook Pro Bu Hafta Güncellenebilir

Haberler

15 inç MacBook Pro Bu Hafta Güncellenebilir

Bir süre önce Apple, düzenlediği etkinlik kapsamında yeni MacBook modelini duyurmuştu. Yeni MacBook modeli ile Apple, tasarımsal anlamda Butterfly Design adını verdiği yeni klavyesini ve ForceTouch isimli yeni izleyicisini ( TrackPad ) de tanıtmıştı.

forcetouch - 15 inç MacBook Pro Bu Hafta Güncellenebilir - habertekno.com - habertekno- teknohaber - güncel haberler - en son teknoloji haberleri - eren ertem - ernertm

Bu özelliklerden ForceTouch özelliği, 13 inç Retina MacBook Pro modellerinde de güncellenerek yer almıştı. Ancak bu güncelleme, 15 inç MacBook Pro modellerinde kendini göstermemişti.

Bu noktada gelen haberler Apple’ ın bu hafta içerisinde, 15 inçlik MacBook Pro modelinde de güncellemeye gideceği ve bu güncelleme ile ForceTouch isimli basınca duyarlı TrackPad tasarımını, 15 inç MacBook Pro modeline de aktaracağı dile getiriyor.

15 inç MacBook Pro Bu Hafta Güncellenebilir - habertekno.com - habertekno- teknohaber - güncel haberler - en son teknoloji haberleri - eren ertem - ernertm

MacBook Pro kanadıyla beraber ayrıca Apple’ ın, iMac tarafında da başta ekran olmak üzere daha farklı kombinasyonlarla güncelleme yapacağı da yine söylenenler arasında yer alıyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık